myHome Plan 06.26: τιμή ρεύματος ΔΕΗ

Μπλε · Σταθερό

Οικιακό τιμολόγιο ρεύματος της ΔΕΗ: σταθερή τιμή για όλη τη διάρκεια της σύμβασης. Τιμές Σεπτεμβρίου 2026, από το μητρώο τιμολογίων της ΡΑΑΕΥ. Διαθέσιμο σε νέους πελάτες.

Τιμή ενέργειας (με εκπτώσεις)

0,1421 €/kWh

Χωρίς εκπτώσεις 0,145 €/kWh

Πάγιο

7,35 €/μήνα

Εκτίμηση για 300 kWh/μήνα

71,11 €/μήνα

Με ρυθμιζόμενες χρεώσεις, φόρους και ΦΠΑ

Πώς συγκρίνεται

Εκτιμώμενο μηνιαίο κόστος ρεύματος (χρεώσεις προμήθειας με εκπτώσεις, ρυθμιζόμενες χρεώσεις, φόροι και ΦΠΑ, χωρίς ΕΡΤ και δημοτικά τέλη) και θέση ανάμεσα στα τιμολόγια για νέους πελάτες, με μονοζωνικό μετρητή και 8 kVA. Η κατάταξη γίνεται μόνο με το κόστος.

ΚατανάλωσηΚόστοςΘέση
150 kWh/μήνα41,86 €13η από 66
300 kWh/μήνα71,11 €5η από 66
500 kWh/μήνα114,42 €4η από 66

Τα φθηνότερα για 300 kWh/μήνα

  1. 1. My Home Online 08.26 (ΔΕΗ), 58,35 €/μήνα
  2. 2. Volton Blue Student (VOLTON), 64,42 €/μήνα
  3. 3. Power Home Go Electric Plus (ZeniΘ), 65,97 €/μήνα

Ιστορικό τιμής

Τιμή ενέργειας της ανοιχτής κλίμακας (ό,τι πληρώνει ένα συνηθισμένο νοικοκυριό ανά kWh) για κάθε μήνα που έχει δημοσιευτεί με αυτό το όνομα στο μητρώο της ΡΑΑΕΥ ή στο site του παρόχου.

Από Ιουνίου 2026 έως Σεπτεμβρίου 2026: χαμηλότερη τιμή 0,1421 €/kWh (Ιουνίου 2026), υψηλότερη 0,1421 €/kWh (Ιουνίου 2026).

Τιμή ανά μήνα (4 μήνες)
Τιμές του τιμολογίου ανά μήνα, νεότερος πρώτος
ΜήναςΤιμή (με εκπτώσεις)Χωρίς εκπτώσειςΠάγιο
Σεπτεμβρίου 20260,1421 €/kWh0,145 €/kWh7,35 €/μήνα
Αυγούστου 20260,1421 €/kWh0,145 €/kWh7,35 €/μήνα
Ιουλίου 20260,1421 €/kWh0,145 €/kWh7,35 €/μήνα
Ιουνίου 20260,1421 €/kWh0,145 €/kWh7,35 €/μήνα

Όλες οι χρεώσεις και οι όροι

Πάγιο
7,50 €/μήνα
Τιμή ενέργειας
0,145 €/kWh
Με εκπτώσεις υπό προϋποθέσεις
Πάγιο 7,35 €/μήνα · 0,1421 €/kWh
Προϋποθέσεις εκπτώσεων
Πάγια Εντολή Πάγια Εντολή
Διάρκεια σύμβασης
12 μήνες
Παρατηρήσεις
Υπολογισμός της έκπτωσης επί των Χρεώσεων Προμήθειας στους εκκαθαριστικούς λογαριασμούς. Δεν προσφέρεται σε πελάτες με ενεργό ενεργειακό συμψηφισμό ή τηλεμετρούμενο μετρητή· σύναψη τέτοιας σύμβασης, εγκατάσταση τηλεμετρούμενου ή επαύξηση ισχύος, συνεπάγεται μετάπτωση στο Βασικό Οικιακό Προϊόν (κυμαινόμενο).
Πηγή
Μητρώο τιμολογίων ΡΑΑΕΥ (energycost.gr)
Τιμές στο site του παρόχου